IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Treilēšanas satvērējs ar vinču
Atvērums 1900mm
Treilēšanas satvērējie tiek uzstādīti uz traktortehnikas trīspunktu uzkares paredzēti kokmateriālu vilkšanai ārā no meža līdz vietām kur tos ērtāk uzkraut uz piekabes tālākai transportēšanai. Satvērēja pagrieziena leņķis maināms manuāli vai ar hidraulikas palīdzību. Stingra un uzticama konstrukcija garantē ilgu ekspluatācijas laiku. Greiferis aprīkots ar jaudīgu dubultās darbības hidrocilindru, kas nodrošina lielu satveršanas spēku.

Treilēšanas satvērēju PHV-200 un PH-200 var aprīkot ar vinču , kas aprīkotas ar āķi un 30m trosi. VInčas darbina hidromotors, kura vadība atrodas traktora kabīnē. Trose izvelkama ar rokām, ja atbilstošais vārsta bloka kanāls noregulēts neitrālā pozcijā, bet lai to uztītu (vilktu piekabināto kravu), vadības svira jāpārvieto darba stāvoklī. Vinčas pievilkšanas spēks ir 1000kg, tīšanas ātrums 1.8m/s, troses garums 30m.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.