IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Iekšdedzes dzinēja pagaļotājs / klučotājs ar piekabi un konveijeru
zariem līdz Ø10cm
RED DRAGON RPS-120 PROFESSIONAL mobilais pagaļotājs/klučotājs aprīkots ar augstas kvalitātes četrtaktu Briggs & Stratton 16 ZS dzinēju.
Rāmis ir izgatavots no metāla daļām ar plašu atbalsta laukumu savienojumos, paplašināta pagarināta materi'alu padeves tvertne. Iekārta aprīkota ar drošības slēdzi. Iekārta paredzēta koka atlikumu un zaru ar diametru līdz 10 cm pārstrādei. Šādi pārstrādāta koksne ir efektīva un organiska degviela, kas ideāli piemērota degšanai visās centrālās apkures krāsnīs, kūpinātavās, kamīnos vai grilā.

Šis komplekts sastāv no pagaļošanas iekārtas, piekabes un pagriežamas 1,6m vai 2.3m garas izkraušanas konveijera lentas.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.