IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Uzkarināms pagaļotājs / klučotājs
zariem līdz Ø16cm RED DRAGON RP-200 PROFESSIONAL pagaļotājs / klučotājs paredzēts zaru ar diametru līdz 16 cm pārstrādei. Rāmis izgatavots no metāla sekcijām ar plašu atbalsta laukumu, paplašināta un pagarināta augstas izturības padeves tvertne. Malkas sagatavošanas iekārta aprīkota ar drošības slēdzi ap ieplūdes tvertni (drošības slēdzis jāpievieno trauksmes modulim). Mehānisms ir aprīkots ar izplešanās un nostiprināšanas uzmavu, kas kalpo griešanas asmeņu pozicionēšanai, kā arī veic pārslodzes aizsardzības funkciju. Pagaļotājs / klučotājs var būt aprīkots ar spararatu un lentes konveijeru, pateicoties kuram smalcinātāja darbība kļūst efektīvāka un daudz ērtāka.

Pagaļotājs tiek darbināts no traktora jūgvārpstas (labās puses rotācija). Iesakām izmantot jaudas pārvades vārpstas, kas aprīkotas ar bīdes tapu (pieejama mūsu piedāvājumā), pie pārslodzes tapa tiek sagriezta, tādējādi atslēdzot jūgvārpstas jaudas padevi.

Pārstrādātā koksne ir efektīva un organiska degviela, kas ideāli piemērota degšanai visās centrālās apkures krāsnīs, kamīnos, grilos un kūpinātavās.

Griešanas mehānisma asmeņi ir izgatavoti no izturīga HARDOX tērauda, ​​kas garantē mašīnas ilgstošu un efektīvu darbību.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.