IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Igauņu firmas SAMI rotējošā slota jeb slaucītājs.
Apstrādājamā josla 2.2m
SAMI ražotās rotējošās slotas ar pastiprināto rāmi (HB sērija) stiprināmas pie frontālajiem pacēlājiem ar SMS vai EURO savienojumu. Tās ir piemērotas smilšu, putekļu, sniega u.c. sanesumu slaucīšanai no ietvēm, ielām, laukumiem un ceļiem. Savietojamas ar 40-100 ZS (30-70kW) jaudīgu traktortehniku. Iekārtu slaucīšanas leņķis ir hidrauliski maināms no traktora kabīnes 30º leņķī uz abām pusēm. Iekārtas konstrukcija šauj regulēt arī slotas vertikālo slīpumu, lai precīzi apstrādātu jebkuru virsmas reljefu. Polipropilēna birstes tiek rotētas ar hidromotora piedziņu. 700mm diametra birstes ir viegli un ērti maināmas. Iekārtas darbībai nepieciešamā hidrosistēmas eļļas caurplūde ir 65l/min. HB sērijas rotācijas slotas aprīkotas ar mehānisko līmeņrādi.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.